רפואה בארבל

התפתחות השירות הרפואי בארבל הינו תהליך הדרגתי שנמשך כארבעה עשורים בו הרופאים מהווים בסיס איתן ועמוד מרכזי בדאגה וטיפול במאושפזים.

בעשור האחרון התפתחה בעולם הגריאטריה התפישה של הערכה גריאטרית כוללת (הג"כ) אותה אנו מישמים לאורך כל דרכנו. תהליך זה מתבצע בהקפדה יתרה והינה אבן יסוד להבנת מצב החולה וקביעת תהליך השיקום והתמיכה בו ובמשפחתו.

בצוות, רופאים ותיקים ומנוסים הכולל רופאי בית, יועצת גריאטרית ומנהל רפואי, כולם עתירי ניסיון ומתעדכנים בחידושי הרפואה בלימוד ובהשתלמויות בעקר בתחומי הרפואה הפנימית והגריאטרית.

מן הידועים והמוכרים הוא המוניטין הגבוה של הרפואה בארבל, הודות ליכולת גבוהה של הרופאים, ולניסיון הרב שנצבר בביתנו בתחום זה.

אנו רואים את החולה ומשפחתו בתפישה כוללנית, במערכת שלמה בה שזורים גם התחומים התומכים כסיעוד, רוקחות, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק ודיאטה. כחלק מצוות רב מקצועי ושיתוף פעולה עם בני המשפחות, אנו רואים הצלחות וברכה.

אנו גאים על קידום בתחום הבריאות הכללית והמוטוריקה המתבטא בחולים שמצבם השתפר וחזרו להמשך טיפול בביתם. כמו גם מוקדשים מחשבה ומאמצים לעזור ולפתור קשיים נפשיים,

מערכת הרפואה בארבל ידועה ביכולת להעניק טיפול רפואי נמרץ גם במצבים קשים.

חלק מעולמנו – חינוך. בנוסף לעבודה עם החולים אנו תורמים מניסיוננו לסטודנטים ומשתלמים במקצועות רפואה סיעוד וניהול, העושים בביתנו כחלק מלימודיהם.

הרופאים כמו גם הצוותים הנלווים, שותפים בפעילות מחקר ואף זכינו בפרס גליקמן מטעם אשל וג'וינט ישראל, על קידום הטיפול במצבים חריפים בקרב חולים סעודיים, באמצעות טיפול תוך ורידי (אינפוזיה) בנוזלים ובתרופות.

רפואה בארבל

הצלחתנו היא הצלחה של החולים ומשפחותיהם הזוכים לקבל טיפול ומענה במסגרת הבית שלנו.